NEDEN KODEG CRM

Neden KodEG CRM

Müşteri İsteklerine Göre Değişebilen CRM Ekranları

Tüm ekranlar ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenlenebilir.

Müşteri İhtiyaçlarına Göre Düzenlenebilen Dinamik Raporlar

Standart raporların yanında, ihtiyacınıza göre yeni raporlar tanımlanabilir.

Satış Operasyonları

Satış sonrası operasyon fişleri (Nakliye, Eğitim, Kurulum vs) ile otomasyon sağlanır.

Gelişmiş Teknik Servis Yönetimi

Satış sonrası hizmetler, müşteri memnuniyetinin ana konusudur. Müşteride kullanılan ürünler, seri numaraları ve garanti bilgileri CRM ile takip edilir. Verilen destekler, değişen parçalar, servis teklifleri, destek ve bakım sözleşmeleri, yapılan faaliyetler ile takip edilir.

Faaliyet ve Görev de Yorum Yapabilme, Birden Fazla Kişiye Görev Verebilme

KodEG CRM'i rakiplerinden ayırın diğer bir özellik birden fazla kişiye görev verilebilme, gelen göreve yorum yapabilme, faaliyetlere yorum ekleyebilme.

Uyarı Özelliği Sayesinde Canlı İzleme

Bir kullanıcıya CRM üzerinden görev verildiğinde kullanıcı ekranında bir kırmızı uyarı görüntülenir. Böylece kullanıcı bir göreve atandığını anlık olarak öğrenir. Sipariş girildiğinde, sisteme yeni müşteri eklendiğinde, Onay istendiğinde, kullanıcı bir fişe atandığında ve daha birçok olayda ilgili kullanıcılar anlık olarak uyarılır.

Güçlü ve Benzersiz Yetkilendirme

Bölge bazında, fırsat yöneticileri, fiş yöneticileri gibi yetkiler tanımlanabilir. Kullanıcıların, sadece ihtiyaç duydukları ve yöneticilerinin izin verdiği bilgilere ulaşması sağlanır. Bu sayede müşteri ilişkileri yönetiminde bölgesel anlamda farklı yetkilerle çalışanlarınızın ihtiyacına ve yetkilerine göre raporlamalar yapabilirsiniz.

Mikro ve Logo Ticari Programları ile Entegrasyon

KodEG CRM, Mikro ve Logo ticari programları ile entegre olabilir. Siparişleri bu yazılımlara aktarabilir, ekstre, stok durumu gibi bilgileri web tabanlı olarak istenilen zaman ve yerden ulaşmanızı sağlayabilir.

B2B Özelliği

Bayilerinizi  müşteri ilişkileri yönetimi sisteminize dahil edebilirsiniz ve bayi ilişkilerinizi size özel B2B modüllerimizle çok kolay takip edebilirsiniz

Mobil Cihazlar ile Kullanılabilme

KodEG CRM'i IPad, Android ve Windows tabletler ile sistemi mobil olarak kullanabilirsiniz. Ekibinizin ve firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirebilir müşteri ve iş takibini en basite indirgeyerek iş akışını yönetebilirsiniz.