SATIŞ YÖNETİMİ

SATIŞ YÖNETİMİ

crm4Mikro satış temsilcilerinin ihtiyaç duydukları tüm araçları bir araya getirerek onların verimliliğini arttırır.

Kullanımı kolay, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir crm4Mikro ile satış ekipleriniz, müşterileriniz ile daha verimli ilişkiler kurar ve satış gelirlerinizi arttırmaya odaklanır.

Satış ekiplerine tüm satış fonksiyonlarını mobil cihazlarda da sunan crm4Mikro maliyetlerinizi düşürür.

Aday Müşteri Yönetimi

Bölge, sektör, ihtiyaç, kaynak

Müşteri Yönetimi

Müşterileriniz ile ilgili tüm bilgilere tek ekrandan ulaşabilirsiniz.
Adres Telefon Bilgileri, Şubeler, Sektör, Kaynak, Bölge

Müşterilerinizi bölge bazında gruplandırarak kullanıcıların sadece kendi sorumluluk bölgelerindeki müşterilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Mikro ile entegre olarak ;
Ciro, Bakiye, Gecikmiş Bakiye, Ekstre, Risk Analizi, Ödeme Bilgileri, Satılan Ürün Bilgileri İhtiyacınıza göre düzenlenebilen şirket ekranı

Kontak Kişi Yönetimi

Müşterilerinizdeki kontaklarınızın Cep Numaraları, E-Posta Adresleri, Doğum Tarihleri, Evlilik Yıldönümleri, İhtiyacınıza göre düzenlenebilen şirket ekranı

Fırsat ve Sipariş Yönetimi

Mikro ile entegre fiyat listeleri ile Teklifler oluşturabilir, pdf formatında çıktılarını alabilirsiniz. Fırsat siparişe döndüğünde Mikro’ya sipariş otomatik aktarılır. Mikro’ya atarken, Mikro’da tanımlı Proje, Sorumluk Merkezi, Ödeme Planı, Depo, Satıcı, Teslim Türü ve Teslim Tarihi bilgilerini seçebilirsiniz.

Fırsatlarınızı durum, tip, bölge, sektör ve müşteri temsilcisine göre raporlayabilirsiniz.

Teklif aşamasında nakliye, devreye alma, finans gibi keşif fişleri açabilir, müşteri temsilcilerinin bilirkişilerden destek almasını sağlayabilirsiniz.

Sipariş aşamasına geçildikten sonra, nakliye, bakım, devreye alma, finans gibi operasyon fişleri tanımlayıp, satış sonrası operasyonlarınızı otomatikleştirebilirsiniz.

Faaliyet ve Görev Yönetimi

Faaliyetlerinizi müşteri, fırsat, ilgili kullanıcı ve kontaklarla ilişkilendirebilirsiniz. Fırsat ekranına girildiğinde, o fırsat ile ilgili yapılmış tüm faaliyetler listelenebilir. Kendinize ve çalışma arkadaşlarınıza görev verilebilir, gelen görevlerle ilgili yorumlar yapabilirsiniz.

Dokuman Yönetimi

Teklifler de dahil tüm dokumanlar, müşteri ve fırsatlarla ilişkilendirilebilir. Web Tabanlı olarak istenilen yerden görüntülenebilir.